Jedox galvenie ieguvumi

Budžetēšana, plānošana un prognoze

Ciešas saiknes veidošana starp stratēģisko un operatīvo plānošanu - vai operatīvo un finanšu plānošanu un analīzi - nav vienkāršs uzdevums. Lielākā daļa finanšu vadītāji tikuši tālāk no Excel uz Biznesa analīzes (BI) rīkiem vēsturisko datu analizei. Tomēr Excel joprojām ir uzņēmumu standarts plānošanai. Profesionāls plānošanas risinājums, kas apvieno finanšu un operacionālos plānus, sniedz precīzākus rezultātus. Tas uzlabo finanšu vadītāju iespējas, kā arī izpildgrupas spēju saskaņot operatīvos un stratēģiskos mērķus.

Modeļi

Jedox modeļi ir iepriekš izveidotas lietojumprogrammas, kas ļauj ātri un vienkārši izveidot integrētu uzņēmuma plānošanas risinājumu.
Izmantojiet pārbaudītās labākās prakses priekšrocības un ātri ieviesiet risinājumu, izmantojot konfigurējamo programmatūras saturu. Katram Jedox modelim ir integrācijas loģika, tāpēc varat brīvi izvēlēties plānošanas lietojumprogrammas un kombinēt tās pēc vajadzības: Bilance, Peļņa un zaudējumi, Naudas plūsma, Pārdošana, Cilvēkresursi un Izmaksu centri.

Paralēlās hierarhijas

Papildus standarta dimensiju funkcionalitātei var izmantot paralēlo hierarhiju, lai dalītu dimensiju elementus pēc dažādiem grupēšanas veidiem. Piemēram, viena hierarhija ir grupēšanai pēc reģiona, bet otra – grupēšanai pēc klienta lieluma. Ja elements ir novietots vairākās hierarhijās, dati tomēr tiek saglabāti vienu reizi katram elementam kubā.

Paralēlas hierarhijas ir lielisks veids, kā organizēt vienu un to pašu dimensiju elementu sarakstu dažādos skatos.

Web, Excel, mobile

Jedox nodrošina novatoriskas tīmekļa un mobilās lietojumprogrammas ar pilnu funkcionalitāti plānošanai, analīzei un atskaitēm - jebkurā vietā un laikā. Šīm lietojumprogrammām ir pazīstams programmas Excel izskats un izjūta, kas bagātināta ar jaudīgām vizualizācijām un atskaišu veidošanas iespējām. Pārvērtiet ieskatu par darbību, izmantojot uzņēmuma veiktspējas pārvaldību tīmeklī, planšetdatorā vai viedtālrunī.

Integrators (ETL)

Jedox integrators ir datu izvilkšanas, transformēšanas un ielādes modulis. Šis modulis ir īpaši izstrādāts, lai risinātu ievērojamās problēmas, kas saistītas ar liela apjoma datu importēšanu un eksportēšanu no Jedox datubāzēm.

Jedox integrators ir klient-servera lietojumprogramma, kas nozīmē, ka integratora procesu modelēšana notiek lietotājam draudzīgā tīmekļa interfeisā.

Sadalījums

Sadalījums ir datu apstrādes procedūra, kas veic summu pārvietošanu starp peļņas centriem vai izmaksu objektiem (arī izmaksu vienībām) datu kubā. Sadalījums ietver izmaksas no peļņas centriem, kas sniedz iekšējos pakalpojumus peļņas centriem, kuri izmanto pakalpojumus. Šī pati procedūra attiecas uz izmaksu objektiem. Sadalījuma mērķis ir iegūt taisnīgas maksas un līdz ar to salīdzināmus peļņas centrus, kā arī izmaksu objektus.

Qlik integrācija

Savienojiet Qlik risinājumu ar Jedox datu bāzi vai paplašiniet Qlik pārskatus, izmantojot Jedox budžeta veidošanas, prognozēšanas un plānošanas iespējas. Biznesa lietotāji var iegūt nevainojamu lietotāja pieredzi, izmantojot Jedox iekš Qlik un Qlik iekš Jedox.

Izveidojiet savu integrēto platformu risinājumu datu analīzei un veiktspējas pārvaldībai rekordīsā laikā.

Supervision Server

Jedox Supervision Server (SVS) ir programmatūras rīks, kas var pārraudzīt notikumus Jedox OLAP datu bāzē un ar PHP skripta palīdzību reaģēt uz noteiktiem notikumiem. Dažādu mijiedarbību veidu rezultātā tiks izpildīti dažādi PHP kodi.