Qlik Logo

Qlik Sense®

Qlik Sense ir pilnvērtīga datu analīzes platforma, kas nosaka etalonus jaunās paaudzes analītikai. Ar savu vienreizējo asociatīvās analītikas dzini, izsmalcinātu AI un augstas veiktspējas mākoņa platformu jūs varat dot iespēju ikvienam jūsu organizācijas pārstāvim katru dienu pieņemt labākus lēmumus, izveidojot patiesi uz datiem balstītu uzņēmumu.

Jebkuras biznesa inteliģences sistēmas prasība - viena platforma.

Lai uzsāktu pārveidi visa uzņēmuma mērogā, apkopojiet visus savus datus vienā datu analīzes platformā, kas var iespējot jebkuru lietošanas gadījumu un atbalstīt lietotājus visos prasmju līmeņos.

Pašapkalpošanās analīze un vizualizācija

Vienkārši kombinējiet, ielādējiet, vizualizējiet un izpētiet datus neatkarīgi no tā apjoma. Uzdodiet jebkuru jautājumu un sekojiet savai ziņkārībai. Meklējiet, atlasiet, padziļiniet vai attāliniet, lai atrastu atbildi, vai nekavējoties pārslēdziet skatapunktu, ja kaut kas piesaista jūsu interesi. Katra diagramma, tabula un objekts ir interaktīvs un nekavējoties atjaunina pašreizējo kontekstu ar katru darbību. Viedās vizualizācijas atklāj jūsu datu raksturu un īpatnības. Iegūstiet vēl lielāku vērtību no datiem ar AI, kas sniedz ieskatu un palīdz izveidot analītiku ar vilkšanas-un-nomešanas vienkāršību.

Pārbaudiet demo

Sarunvalodas analītika un dabīgā valodas apstrāde

Mūsu sarunvalodas analītika piedāvā ātru, ērtu veidu, kā uzdot jautājumus un atklāt ieskatu, izmantojot dabisko valodu tieši Qlik Sense un tādos populāros rīkos kā Slack, Skype un Microsoft Teams. Ar katru jautājumu uzreiz saņemiet atbilstošas diagrammas un ieskatus, ieskaitot galvenos rādītājus, salīdzinājumus, prognozes un daudz ko citu. Kad analītiku ir tik vienkārši izmantot, vairāk cilvēku nekā jebkad var pieņemt lēmumus, kuru pamatā ir dati.

Vairāk par Qlik Insight Bot®

Interaktīvie informācijas paneļi

Izveidojiet, kopīgojiet un izplatiet jaudīgus informācijas paneļus, lai atbalstītu vadītājus, biznesa vadītājus un ikvienu citu, kam jāpaliek uz biznesa pulsa. Katrs elements ir interaktīvs, aizvedot lietotājus ārpus pagātnes statiskajiem informācijas paneļiem. Ja kaut kas izceļas, vienkārši noklikšķiniet, lai izpētītu notiekošo. Spēcīga globālā meklēšana un atlase palīdz ātri iegūt informāciju, kas nepieciešama, lai izprastu situāciju un rīkotos. Izmantojot Qlik Sense, informācijas paneļi kļūst par jaudīgu sākumpunktu, lai pieņemtu labākus, uz datiem balstītus lēmumus.

Pielāgota un integrēta analītika

Qlik Sense ir pilnīga datu analīzes platforma, kas palīdz jums tikt galā pat ar vissarežģītākajām analītikas problēmām. Pilns atvērto API klāsts ļauj pilnībā pielāgot analītikas risinājumus. Ātri izstrādājiet pielāgotas lietotnes, jaunas vizualizācijas un paplašinājumus vai ieguliet pilnībā interaktīvu analītiku tajās lietojumprogrammās un procesos, uz kuriem cilvēki koncentrējas katru dienu. Uzlabotas analītikas integrācijas API piedāvā reāllaika, datu apmaiņu ar trešo pušu datu zinātnes rīkiem, piemēram, R un Python, tāpēc lietotāji iegūst Qlik Sense interaktīvo jaudu, lai izpētītu paredzamos aprēķinus.

Izpētiet integrētas analītikas

Mobilā analītika

Qlik Sense ir veidots mobilitātei, ar adaptīvu dizainu un skārienu mijiedarbību. Ērti izveidojiet un izpētiet analītiku, sadarbojoties ar savu komandu, izmantojot jebkuru ierīci. Vienreiz izveidojiet analītikas lietotnes, un tās darbojas visur. Un jūs saņemat pilnībā interaktīvu analīzi iOS (pat bez interneta savienojuma) un atbalstu vadošajām uzņēmumu mobilitātes pārvaldības (EMM) platformām.

Pārskati un to izplatīšana

Ātri izveidojiet, publicējiet un kopīgojiet lieliska izskata pārskatus populāros formātos, piemēram, Microsoft® Office, un "pixel-perfect" PDF failos. Ievietojiet diagrammas, tabulas un visus citus objektus no Qlik Sense analītikām, izmantojot ļoti elastīgas dizaina un formatēšanas iespējas, lai izveidotu jebkuru nepieciešamo pārskatu. Vienkārši ieplānojiet un pat individuāli pielāgojiet pārskatu piegādi pa e-pastu, koplietotajām mapēm vai centralizētu digitālo centru.

Vairāk par Qlik NPrinting®

Izsmalcināta, inteliģenta brīdināšana

Palīdziet lietotājiem aktīvi uzraudzīt jūsu biznesu un savlaicīgi rīkojieties, izmantojot izsmalcinātus, uz datiem balstītus brīdinājumus. Paziņojiet lietotājiem par iespējamām problēmām, lai viņi varētu nekavējoties analizēt un rīkoties, pamatojoties uz ieskatu. Un atšķirībā no citiem produktiem, mūsu tehnoloģija ir kontekstuāla un pilnībā balstīta uz datiem, nevis balstīta uz individuālām vizualizācijām, tāpēc jūs varat bez ierobežojumiem uzraudzīt visus savus datus.

Vairāk par Qlik Alerting™

Vizualizāciju piemēri