Par IntelliSoft

Dibināts 2000.gada janvārī, uzņēmums no sākuma pamatā koncentrējās uz starptautisko ERP programmatūru SCALA. Tuvās attiecības ar SCALA zīmolu atspoguļojās arī uzņēmuma iepriekšējā nosaukumā – SIA “Eskalators”. Kopš paša sākuma uzņēmums nodarbināja augsti kvalificētus speciālistus ar lielu praktisku pieredzi biznesa vadības, uzskaites un informācijas tehnoloģijas jomā. Uzņēmums ātri kļuva par izvēlētu atbalsta centru daudziem SCALA lietotājiem Latvijā. Uzņēmuma darbības raksturs paredz ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Esam gandarīti, ka jau ilgu laiku esam servisa un risinājumu piegādātāji tādiem pazīstamiem uzņēmumiem, kā Alcatel Baltics, Alfa Laval, Dylan Distribution, Elektroskandia, Reval Hotel Latvija, Kemira GrowHow, Latvijas Lifts-Šindlers, Scania Latvia, Severstaļ A/S, Varner Baltija un daudziem citiem.

Daudzi lietotāji ir novērtējuši darba ražīguma pieaugumu, pateicoties mūsu produktu izmantošanai. 2003.gads uzskatams par izšķirošu soli uz priekšu, kad uzņēmums uzsāka darbību Biznesa Inteliģences (BI) nozarē. Mēs kļuvām par starptautiskās kompānijas QlikTech biznesa partneri. Līdz ar to Latvijas tirgū parādījās jauns BI produkts – QlikView. Tāpat kā visā pasaulē, tā arī Latvijā QlikView izaugums ir izcils. Jau tagad mēs piedāvājam gatavos QlikView analītiskos risinājumus (Naudas plūsma, Virsgrāmatas, Kadru daļa un citi). Tas padara iespējamu paveikt apjomīgu BI projektu realizāciju burtiski dažu nedēļu laikā.

2007.gadā uzņēmums ir nomainījis nosaukumu. Jaunais nosaukums – SIA IntelliSoft – atspoguļo mūsu stratēģiju attīstīt Biznesa Inteliģenci kā pamata darbības virzienu.

2013. gadā, lai paplašinātu piedāvāto produktu klāstu, mēs noslēdzām līgumus ar BI Network S.r.I un FMS SIA. 2017.gadā tika noslēgts partnerības līgums ar kompāniju Jedox AG, kas ir līderis CPM programmatūras tirgū. Tas ļāva mums paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu un piedāvāt mūsu klientiem budžetēšanas un plānošanas risinājumu Jedox.

Mūsu klientu klāstā ietilpst Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Polijas un citu valstu uzņēmumi.

Kontaktinformācija

IntelliSoft SIA
Adrese: Ulbrokas 19a, Rīga LV-1021, Latvija
Reģ.Nr. 40003476152
PVN reģ.Nr. LV40003476152
Tālr: (+371) 6754 6336
e-pasts: info@intellisoft.lv

Banka: Swedbank
Banka kods: HABALV22
Bankas konts: LV35HABA0001408047811

Rakstiet mums

Mūsu partneri