Jedox - Uzņēmuma darbības pārvaldības
un biznesa inteliģences programmatūra

Jedox vienkāršo budžetēšanu, plānošanu un atskaites jūsu uzņēmumā

Veidojiet savus nākotnes panākumus ar īsākiem budžeta cikliem, precīzākiem plāniem un dziļāku ieskatu

Jedox programmatūra padara plānošanu un uzņēmuma veiktspējas pārvaldību nemanāmu - visās organizācijās un ierīcēs neatkarīgi no tā, kur atrodas dati. Uzziniet, kā Jedox var palīdzēt optimizēt biznesa procesus, uzlabot datu kvalitāti un saīsināt plānošanas ciklus visā jūsu organizācijā.

Plānojiet, analizējiet un veidojiet atskaites ar vienu integrēto programmatūras platformu

Integrēta korporatīvās veiktspējas pārvaldības programmatūra nodrošina uzticamus datus, ieskatu un norādes visiem jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Jedox to visu nodrošina: pašapkalpošanās budžetēšana, plānošana un prognozēšana apvienojumā ar intuitīvu analītiku un BI informācijas paneļiem vienā integrētā programmatūras platformā. Lietotāji visā uzņēmumā jebkurā nodaļā no finanšu līdz pārdošanas un personāldaļas veido integrētu budžetu un atkaites, balstoties uz vienotu biznesa loģikas datu modeli.

ExcelPLUS - noņemiet riskus no Excel atskaitēm

Excel joprojām ir visplašāk izmantotais plānošanas, analīzes un pārskatu veidošanas rīks. Tas nav pārsteigums, jo Excel piedāvā lielu elastību, taču ierobežotās automatizācijas, drošības un vadības dēļ ir pārāk riskants. Jedox novērš riskus, kas saistīti ar biznesa procesiem, kuru pamatā ir Excel, vienlaikus balstoties uz jūsu esošo Excel kompetenci. Pārveidojiet Excel par uzņēmuma līmeņa risinājumu ar ātru datu bāzi, kontrolētu piekļuvi, darbplūsmām, datu integrāciju un bagātīgām analītikas un atskaišu iespējām.

Konfigurējiet un pielāgojiet savu EPM risinājumu

Jūsu biznesa procesi ir unikāli jūsu nozarei, uzņēmuma lielumam un organizācijai. Jaudīgais Jedox modelēšanas dzinējs ļauj jums izveidot pielāgotus korporatīvās darbības vadības risinājumus. Izveidojiet elastīgas lietojumprogrammas ļoti sarežģītām organizācijām, lieliem datu un lietotāju scenārijiem, kā arī daudzpakāpju darbplūsmām un pārskatu sagatavošanas procesiem. Visu lielumu un nozaru organizācijas šodien izmanto Jedox, lai pilnveidotu procesus daudzos dažādos departamentos. Atklājiet, kā jūs varat izmantot elastīgās programmatūras platformas un pielāgojamās datu bāzes tehnoloģijas priekšrocības.

Sadarbojieties un gūstiet ieskatu jebkurā vietā un laikā

Ieprieciniet savus lietotājus un palieliniet produktivitāti, izmantojot Jedox Mobile lietojumprogrammu un integrētās sadarbības funkcijas. Šī inovatīvā tehnoloģija rada bagātīgāku pieredzi un aktīvu lietotāju iesaistīšanos, vienlaikus palielinot efektivitāti un precizitāti. Jedox “vienotais skats” nodrošina netraucētu piekļuvi tai pašai informācijai un informācijas paneļiem no jebkuras ierīces. Izmantojiet sadarbības spēku, lai gūtu panākumus nākotnē - jebkurā laikā un vietā.

Papildināts ieskats un tālredzība ar AIssisted ™ plānošanu

Integrēts Jedox AI dzinējs palīdz finansēm un biznesa funkcijām ar viedu lēmumu atbalstu un automatizāciju. Uzziniet, kā jūs varat padarīt finanšu plānošanu un analīzi gudrāku un iet tālāk, izmantojot Jedox AIssisted ™ datu sagatavošanas AIssisted ™ prognozēšanas un AIssisted ™ veiktspējas pārvaldības iespējas.

Ātra ieviešana un mērogošana atbilstoši jūsu biznesam

Jedox piedāvā intuitīvu modelēšanu un prototipu veidošanu, kas paātrina jūsu risinājumu attīstību un jau pašā sākumā demonstrē taustāmu vērtību. Ātra izvietošanas metodika garantē programmatūras ieviešanas elastību. Pēc projekta pabeigšanas biznesa lietotāji var modificēt, attīstīt un mērogot risinājumu bez IT atbalsta vai ārējās palīdzības. Jedox daudzdimensiju datu bāze atmiņā aug un pielāgojas mainīgajām biznesa vajadzībām. Jebkurā laikā ātri pievienojiet jaunas plānošanas lietojumprogrammas, jaunus lietotājus un lielāku veiktspēju.

Sāciet savu projektu ar jau iebūvētiem lietojumprogrammu modeļiem

Jedox modeļi nodrošina labākus prakses risinājumus priekš finanšu, pārsošanas, personādaļas un citiem departamentiem. Šīs iepriekš izveidotas lietojumprogrammas izmanto nozares zināšanas un labāko praksi no visas pasaules, lai sāktu jūsu nākamo uzņēmuma darbības pārvaldības projektu. Izpētiet Jedox modeļus vietnē Jedox Marketplace, lai atrastu risinājumu, kuru var konfigurēt atbilstoši jūsu biznesa prasībām.

Izveidojiet savienojumu ar jebkuru IT platformu

Ar vairāk nekā 50 gataviem konektoriem pie uzņēmumu pārvaldības sistēmām, labākajām programmatūrām un izplatītākajiem datu avotiem, Jedox integrējas bez problēmām ar jebkuru IT platformu. Izmantojiet jaudīgu ETL rīku un Jedox integratoru, lai savienotos ar jebkuru datu avotu mākonī vai savā tīklā.

Pievienojiet savu Qlik analītiku

Jedox nodrošina netraucētu integrāciju ar Qlik, lai ikviens uzņēmumā gūtu labumu no brīvības un elastības, analizējot plānošanas datus. Uzziniet vairāk par to, kā jūs varat bagātināt savu Qlik sistēmu ar datu uztveršanu un ierakstīšanu datu bāzē, kā arī par specifiskām plānošanas funkcijām, piemēram, vienkāršu plānošanu no augšas uz leju un uz faktoriem balstītu augšupēju plānošanu.

Palaidiet EPM mākonī vai savā vidē

Vai vēlaties izmantot programmatūras kā pakalpojuma (SaaS) jauninājumu ātrumu, veiklību un mērogojamību? Jedox Cloud modernā, drošā, ļoti elastīgā vienas platformas programmatūras arhitektūra ir piemērota jebkura lieluma organizācijai, sākot no MVU līdz daudznacionāliem uzņēmumiem. Ir iespējami publiski un privāti mākoņa pakalpojumi . Ja vēlaties saglabāt savus datus savā vidē, Jedox piedāvā tādu pašu programmatūras arhitektūru izvietošanai savā datu centrā . Izbaudiet programmu pārvietošanās brīvību nemanāmi no sava datu centra uz mākoni vai otrādi - neatkarīgi no jūsu biznesa vajadzībām.

Izmantojiet sadalītu datu pārvaldību

Pašapkalpošanās ir atslēga uz ātrāku ieskatu. Izmantojot Jedox, jūs pārliecināsieties, ka lēmumu pieņemšanai tiek izmantoti tikai derīgi dati. Pārvaldiet piekļuvi slepenai informācijai un datu pārvaldību visdetalizētākajā līmenī - līdz vienai datu bāzes šūnai. Uz lomu balstīta piekļuve, audita žurnāli un diferencētas licences lietojumprogrammu izstrādātājiem, plānotājiem un retiem lietotājiem sniedz jums visu nepieciešamo, lai izveidotu modernu CPM programmatūras platformu.