Qlik GeoAnalytics

Jaudīgas kartes vizualizācijas un uz atrašanās vietu balstīta analīze gan priekš Qlik Sense, gan QlikView.

Qlik GeoAnalytics ne tikai nodrošina visaptverošas kartēšanas iespējas, bet arī pārsniedz vizualizāciju ar iebūvētu telpiskās analīzes atbalstu plašam progresīvu ģeoanalītisko lietojumu klāstam, lai palīdzētu atklāt svarīgu ģeotelpisko informāciju un atklāt slēptās ģeogrāfiskās attiecības.

Ģeogrāfiskā meklēšana

Izmantojot momentāno vietas meklēšanu, jūs varat automātiski aizpildīt un atjaunināt informācijas paneļus un kartes ar datiem par konkrētām vietām un apgabaliem, ko izmantot telpiskajā analīzē. Meklējiet pēc pilsētas, apgabala, pasta indeksa, vietu nosaukumiem vai lidostu kodiem. Piemēram, ja vēlaties analizēt policijas darbību noteiktā reģionā, varat ātri iekļaut šos datus savā kartē, nezinot ģeogrāfiskās koordinātas.

Klasterēšana

Grupēšana ļauj aplūkot punktu vai notikumu ģeogrāfisko blīvumu, parādot augstu vai zemu vērtību grupas, kas izceļas jūsu datos. Piemēram, analizējot, cik cilvēku dzīvo 15 minūšu brauciena laikā no esošajiem veikaliem, mazumtirgotājs var noteikt labākās iespējamās jaunā veikala atrašanās vietas.

Formatēšana un paskaidrošana

Krāsas, līnijas un formas var palīdzēt vieglāk uztvert datus. Analizējot, piemēram, pircēju uzvedību, varat izmantot krāsas, lai attēlotu veikalus un pasta indeksus, kuros cilvēki pērk, kā arī formas, lai atšķirtu veikalu atrašanās vietas un klientu datus.

Slāņi

Ģeotelpiskās analīzes rīki ļauj veikt vizuālu kartēšanu, kas palīdz jums apskatīt un analizēt vairākas datu kopas, parādot tās kartēs dažādos slāņos. Slāņi ir virsū fona kartei, un tie var ietvert apgabala, burbuļa, diagrammas, ģeogrāfiskos datus, siltumkartes un līnijas slāņus. Fona karšu un slāņu datus var iegūt gan no iekšējiem, gan ārējiem avotiem, piemēram, no datņu vai laika brīdināšanas sistēmu CAD failiem.

Mērķa izcelšana

Jūsu analītiskajam risinājumam vajadzētu ļaut jums izvēlēties jebkura veida un datu kombinācijas jebkurā slānī, neatkarīgi no tā, vai izvēlaties no joslu diagrammas vai tieši kartē, izmantojot laso izvēles iespējas vai attālināšanu un tuvināšanu. Piemēram, jūs varētu apvienot ceļu ģeogrāfiskos apgabalus ar satiksmes apstākļiem, lai analizētu satiksmes plūsmu noteiktā apgabalā, vai reāllaika laika apstākļus pārklāt ar laika apstākļu brīdinājumu datiem, lai saprastu, kā šie modeļi ietekmē lidostu satiksmi noteiktā reģionā.