Qlik Alerting

Rīkojieties pārdomāti un laicīgi

Qlik Alerting ir inteliģenta Qlik Sense® brīdināšanas platforma, kas nodrošina sarežģītus, uz datiem balstītus brīdinājumus, kas lietotājiem palīdz aktīvāk uzraudzīt un pārvaldīt savu biznesu. Izmantojot Qlik Alerting, organizācijas var pārvaldīt, fokusējoties uz svarīgāko, palielinot analītikas vērtību, paziņojot lietotājiem par iespējamām problēmām, palīdzot viņiem nekavējoties veikt turpmāku analīzi un pamudinot rīkoties, pamatojoties uz ieskatu.

Esiet informēts ar jaudīgiem, uz datiem balstītiem brīdinājumiem

Izveidojiet brīdinājumus, kas pārsniedz vienkāršus KPI sliekšņus. Qlik Alerting piedāvā modernu statistisko aprēķinu un tendences, kas viegli atklāj novirzes un anomālijas, salīdzinājumus un sarežģītu brīdinājumu loģiku, kā arī spēju izpētīt un novērtēt atsevišķas dimensijas vērtības. Un atšķirībā no citiem produktiem, Qlik Alerting ir balstīta uz datiem, nevis uz vizualizācijām, dodot jums iespēju bez ierobežojumiem pārraudzīt visus savus datus.

Qlik Alerting informācijas lapa 

Iedarbiniet pašapkalpošanās un centralizēti pārvaldītus brīdinājumus

Qlik Alerting atbalsta gan brīdinājumu veidošanu, gan izmantošanu, ļaujot lietotājiem pašapkalpoties un organizācijām pārraidīt ieskatu lielām lietotāju grupām. Vienkārša saskarne Qlik Sense ļauj lietotājiem viegli iestatīt datu brīdinājumu signālus. Droša centralizēta lietojumprogramma ļauj administratoriem definēt un pārvaldīt sarežģītus brīdinājumus plašai izplatīšanai. Un ieskati var tiks nogādāti lietotājiem caur dažādiem kanāliem elastīgā veidā, izmantojot vai nu pielāgotus e-pastus, vai arī mūsu drošo mobilo lietotni (iOS, android).

Pārdomāta rīcība ir vērtība

Palieliniet savu analītisko ieguldījumu vērtību, paziņojot lietotājiem un vadītājiem, kad rodas iespējamās problēmas, ļaujot viņiem pārvaldīt, fokusējoties uz svarīgāko. Qlik Sense brīdinājumi veicina lietotāju iesaisti datos, nodrošinot tiešas saites, lai veiktu turpmāku analīzi, un ar konteksta apzināšanos ved lietotājus tieši pareizajā analītikā, izmantojot atbilstošas atlases. Tas nozīmē lielāku pielāgošanu un rīcību, kuras pamatā ir ieskats.